Nabídka masáží

Nabídka masáží

Relaxační – klasická švédská masáž
Relaxační – klasická švédská masáž
Klasická švédská masáž - hlavním účinkem této masáže je uvolnění napjatého ztuhlého svalstva, protažení svalů při jednostranné zátěži, odstraňuje problémy zad při špatném držení těla. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje svalové napětí a únavu, dokáže navodit pocity pohody a dobré nálady.
Havajská masáž „Lomi Lomi“
Havajská masáž „Lomi Lomi“

Základem Havajské masáže je použití speciálních havajských technik, které využívají nejen prsty a dlaně, ale hlavně předloktí. Díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Pro zvýšení účinku jsou používány jemné aromatické exotické oleje.

Havajská masáž Lomi Lomi se díky své účinnosti zařadila mezi nejlepší relaxační masáže a terapie vůbec a je právem označována „perlou“ mezi masážemi.

Masáž lávovými kameny - Hot stones
Masáž lávovými kameny - Hot stones

Masáž lávovými kameny je luxusní terapie, která spojuje speciální masážní techniku s teplem uvolňovaným z ohřátých přírodních kamenů. Ty jsou vysoce kvalitní, pochází z Havajských ostrovů a z Jižní Ameriky. Jsou zahřívány ve vodní lázni a pomocí aromatických olejů pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.

Masáž lávovými kameny má vysoký relaxační účinek. Pomáhá stimulovat krevní oběh a lymfatický systém, prohřívá celé tělo a detoxikuje organismus. Na fyzické úrovni pomáhá teplo uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus.

Obnovený tok energie Vás nejprve uklidní, takže pociťujete úžasnou relaxaci a zmírnění stresu a starosti samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání. Tento pocit vydrží po několik dnů.

Medová masáž
Medová masáž

Medová masáž má vysoce detoxikační účinek, velkou měrou vyplavuje z těla nahromaděné toxiny.  Pomáhá při stresu, nahromaděném napětí.  Provádí se v oblasti zad, kde med dokáže vytáhnout škodliviny, které se usadily z našeho životního stylu, ze životního prostředí či po lécích. Přes reflexní zóny na zádech medová masáž ovlivňuje činnost vnitřních orgánů a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci organizmu.

Sportovní masáž
Sportovní masáž

Sportovní masáž má připravit sportovce na podání maximálního sportovního výkonu, kdy jde o maximální prohřátí svalů. Popřípadě o udržení připravenosti svalů mezi výkony.

Dornova metoda
Dornova metoda

Dornovka je speciální metoda pro uvolnění blokací a bolestí v oblasti páteře, kyčelních kloubů , kolen a kotníků. Více najdete v záložce Dornova metoda.

Breussova masáž
Breussova masáž

Breussova masáž efektivním, ale jemným způsobem napomáhá k řešení mnoha problémů v oblasti zad. Je prováděna pomalými jemnými tahy přímo po páteři, odstraňuje napětí kolem páteře, vyživuje meziobratlové ploténky a napomáhá tak k jejich regeneraci.

Breussova masáž se provádí vysoce kvalitním třezalkovým olejem, jeho použití se nedoporučuje:

 • při nízkém krevním tlaku
 • při velmi častém používání může mít vliv na účinky hormonální antikoncepce
 • třezalkový olej nelze použít u těhotných žen.
 • třezalkový olej lze nahradit jiným a stejně kvalitním masážním olejem
 • po masáži je třeba se vyvarovat přímému slunečnímu záření a návštěvě solária
Bazální stimulace
Bazální stimulace

Člověk, který je vážně nemocný, je závislý na svém okolí. V bazální stimulaci je nemocný chápán jako rovnocenný partner a svébytná osobnost s vlastní historií a zkušenostmi.
Bazální stimulace je koncept podpory, péče a vedení těžce nemocných lidí. Bazální stimulace nabízí nemocnému jasné, cílené a známé informace (stimuly) o sobě samém nebo jeho okolí, které pro něj byly základní (bazální). Je určena všem, kteří mají narušenou nebo omezenou schopnost vnímání, komunikace a pohybu, např. nemocní v bezvědomí, po poranění mozku, nemocní s hypoxickým postižením, s Alzheimerovou chorobou, nemocní s hemiplegickým postižením např. po cévní mozkové příhodě, pacienti a apatickém stavu, umírající, senioři s poruchou mobility, zdravotně postižení nebo nedonošené děti. Je poskytována s ohledem na věk, schopnosti a stav nemocného.

Baňkování
Baňkování

Baňkováním rozumíme přikládání nádobek, v nichž se vytvoří podtlak  a tím se přisají na pokožku. Při baňkovaní se jednotlivé svalové vrstvy od sebe odlepí, sval se uvolní, prohřeje, prokrví a z těla se odplavují škodliviny. Velmi jednoduchá léčba, ulevující od bolesti, pomáhá léčit celou řadu onemocnění, zejména v oblasti pohybového aparátu. Také lze zmírnit či odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů. Baňky se osvědčily i při léčbě migrény.
Baňkami je možné i masírovat. Tuto masáž ve smyslu hlubokého prohřátí a prokrvení nelze jinou metodou docílit nebo nahradit.

Kineziotaping
Kineziotaping

Touto metodou fyzioterapie lze ovlivnit svaly, existují také korekční techniky k ovlivnění vazů, šlach či fascií a lymfatického systému. Tejpování lze využít i pro korekci jizvy a také pro úlevu od bolesti. Použitím tejpů se zlepšuje tok krve a lymfatických tekutin, čímž se snižuje otok a krevní výron, dále se zlepšuje funkce svalů a tkání.

Masáž proti celulitidě a formování postavy
Masáž proti celulitidě a formování postavy

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Masáž proti celulitidě má pozitivní vliv na podkožní vazivo, pokožku a tukové buňky, čímž viditelně vypíná pokožku. Účelem této speciální masáže je působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus.

Co lze očekávat od této masáže? Mnoho výsledků, např.:

 • remodelaci postavy
 • redukci celulitidy
 • zlepšení kvality a pružnosti kůže, její vyhlazení,vypnutí a zjemnění
 • zeštíhlení přes lýtka, stehna, boky a někdy i kolena
 • zajištění dobrého pocitu a relaxace
 • Masáž proti celulitidě je možné zvolit s ozónovým zábalem (doporučeno) nebo bez zábalu.